Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
950 €
1 858.04 лв.

(8.41 €, 16.45 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 10:59 на 6 април, 2026 год.
Обявата е посетена 159 пъти.
Площ:
113 m2
Етаж:
8-ми от 8

Описание на имота:

🔑 НАЕМ 3-стаен апартамент South Bay, Аспарухово, Варна ✨
📐 113 кв.м.
🏢 8/8 етаж
🛋 Напълно обзаведен, състои от 2 спални, кухня-студия, санитарен възел и тераса.
🔑 Удобства: пералня, душ, бойлер, хладилник, съдомиялна машина, микровълнова печка.
Без домашни любимци 🐈🐕
🅿️ Паркомясто срещу допълнително заплащане
📍 Квартал Аспарухово, комплекс South Bay
Дългосрочно.
💶 Цена: 950 / месец
📌 Условия за наем:
Плащане за 1 месец + 1 депозит
Комисионна на агенцията 50%
▶️ За информация и огледи се обадете:
Олеся
🇧🇬 +359 879 317 89
За контакт:
0879317897
Агенция:
ФРИДОМ ВАРНА
0893687976
ФРИДОМ ВАРНА logo
В imot.bg от 2024 г.
freedom.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Васил Кънчев 10, ап.5
http://freedomvarna.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
Обява: 2d177546234807588

950 €
1 858.04 лв.
История на цената
(8.41 €, 16.45 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Аспарухово

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност